Ten temat został ostatnio aktualizowany przez Zdjęcie profilowe boguc boguc 2 lata, 2 miesiące temu.

• Autor
    Zdjęcie profilowe Mariusz Karauda
    Mariusz Karauda
    Participant

My Achievements

No Achievements Yet!

Grać, czy nie grać???
    Oto jest pytanie!

Od kilku lat paintball na Lubelszczyźnie niemalże wymarł. Z roku na rok było co raz gorzej. Jedyne gry otwarte były organizowane raz na kilka miesięcy i ze względu na małą ilość graczy gry musiały być łączone z komercją.
    Od początku 2015 roku powstała grupa Paintball Battles Lublin na Facebook gdzie staramy się zrzeszać graczy posiadających swój sprzęt i nie tylko, po prostu graczy chcących GRAĆ!!
    Przez rok udało nam się powiększyć grono paintballowych świrów ponad 4-ro krotnie!
    Brawo Wy, brawo My!

Między innymi dlatego powstał konkurs o maskę Dye I4 ale także po to by jeszcze lepiej zmotywować Was do grania, zachęcić Was do tego, abyście częściej odwiedzali nas na polu.

Od nowego roku 01.01.2017 ruszył ranking Graczy Paintballowych na Lubelszczyźnie.

Każdy z Was biorący udział w grze, które będę rekomendował (Dont_Look, Mariusz Karauda) będzie otrzymywał punkty! Osoba, która pod koniec roku zdobędzie największą ilość punktów dostanie ode mnie nową maskę Dye I4 (jeszcze nie wiem w jakim malowaniu).

Udział mogą wziąć wszyscy, którzy dołączyli do grupy Paintball Battles – Lublin /pbl/
    Punkty będą przydzielane na podstawie tego, gdzie jest organizowana gra.
    Jeśli gra organizowana jest w Lublinie i ja jestem z Lublina – mogę dostać maksymalnie 5 punktów.
    Jeśli pojedziesz na grę np do Warszawy, którą zarekomenduje ja (170km) dostajesz 17 pktów (liczbę km dzielimy na 10).
    Ranking będzie prowadzony właśnie w tym wątku

<table border=”0″ cellspacing=”{$theme[‘borderwidth’]}” cellpadding=”{$theme[‘tablespace’]}” class=”tborder”>
    <tr><td class=”thead”>Nagłówek</td></tr>
    <tr><td class=”trow1″>Treść</td></tr>
    </table>

• Temat został zmodyfikowany 2 lata, 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Mariusz Karauda Mariusz Karauda.
    • Temat został zmodyfikowany 2 lata, 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Mariusz Karauda Mariusz Karauda.
    Zdjęcie profilowe boguc
    boguc
    Participant

My Achievements

No Achievements Yet!

Ranking dobra rzecz 🙂

Polecam paintballowego Świra 🙂

Wyświetlono 2 posty (z 2 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.

NASI PARTNERZY

Logo partnerzy paintballwpolsce