img
Gru
06
Dziki  
„Brigade Program” – czyli graj, zbieraj, wygrywaj i pnij się w górę.
 
W prawdziwym wojsku, w grach komputerowych czy nawet u harcerzy zdobywa się odznaki, medale i przeróżne inne insygnia w uznaniu zasług i lat poświęceń.
W naszym ukochanym paintballu do nie tak dawna – często poza pamiątkowym ID – nie było nic. Nic, co można by powiesić na ścianie, pokazać znajomym chwaląc się swoimi dokonaniami. No – może poza zdjęciami. A na pytanie : czy są jakieś nagrody? – nasz wzrok często pozostaje pusty, zamyślony…. Jak tu do cholery wytłumaczyć, że ciorasz się nieraz kilkaset kilometrów, wstając o piątej rano (albo i wcześniej), żeby pobiegać po lesie, chłeptać wodę z kałuży, przywieźć parę siniaków i po tym wszystkim żadnego – gadżetu pamiątkowego.
Od 2017 roku w USA jest inaczej, a od przyszłego roku 2018 będzie inaczej i u nas w Polsce.  Między innymi (musimy się Wam pochwalić) dzięki nam. Od połowy 2016 roku pracowaliśmy nad wdrożeniem systemu rankingowego w Polsce – próbowaliśmy, nie wyszło. Jednak nasza koncepcja, ładnie spisana i zebrana do kupy, wraz z grafikami trafiła za ocean do zaprzyjaźnionej z nami firmy G.I. Pewne jej elementy zostały zaadoptowane i wdrożone na amerykańskiej ziemi.
 
Jak to działa?
Na scenariuszach/grach, które nawiązały współpracę z programem „Brygada”, gracze zarejestrowani w systemie otrzymują po przyjeździe na scenariusz pamiątkową odznakę/naszywkę, punkty do swojego konta i punkty, za które zdobywa się odznaczenia specjalne. Za punkty do konta można brać udział w loteriach, w trakcie których można wygrać naprawdę fajne nagrody. Generalnie system jest cały czas rozbudowywany i staje się coraz ciekawszy. W USA wszystkich zaskoczyło w jakim tempie się rozwija. Z początkowo planowanych w zeszłym roku dwunastu „gier odznaczeniowych”, ich liczba rozrosła się aż do trzydziestu siedmiu!
Oczywiście nie każdy scenariusz może zostać wydarzeniem „Brygady”. Muszą zostać spełnione specjalne warunki, a scenariusz musi być odpowiednio profesjonalny.
 
Wszystko znajdziecie na stronie: http://brigadeprogram.com
Rejestracja kosztuje 25 usd + 10 usd za wysyłkę poza USA.
Co za to mamy?
1. ID ważne bezterminowo – jest to Twój dokument na gry scenariuszowe, itp., itd.
2. T-shirt Brigade
3. Czapeczkę Brigade
4. Smycz.
W zamian masz możliwość zbierać punkty i brać udział w loteriach, otrzymujesz pamiątkowe gadżety ze scenariuszy (na pewno naszywki), w których bierzesz udział, a z czasem będzie wprowadzony system promujący „Brygadzistów” przy wpłatach wpisowego na imprezach oraz zakupach produktów ze stajni G.I.Sportz. Tak jak już pisałem – program cały czas ewoluuje.
Strona „Brigade” została przetłumaczona na język polski dzięki sklepowi Assassins Arms Shop z Krakowa, który jest koordynatorem i opiekunem całego projektu w Polsce.
Nasz portal będzie się zajmował promowaniem i „wprowadzaniem” scenariuszy do systemu, czyli szeroko pojętym marketingiem.
Jeżeli jesteś organizatorem ciekawego eventu i chciałbyś nawiązać współpracę, to odezwij się mailem kontakt@paintballwpolsce.com.pl lub na FB (Piotrek “Dziki” Ciołczyk). Serdecznie zapraszamy do wstąpienia w szeregi Brygady!
 
Napisał: Grzegorz „Greg” Armatys

NASI PARTNERZY

Logo partnerzy paintballwpolsce
Logo partnerzy paintballwpolsce
Logo partnerzy paintballwpolsce
Logo partnerzy paintballwpolsce
Logo partnerzy paintballwpolsce